Mapa ośrodka

27. grudnia 2012 r. na mapie polskich ośrodków narciarskich przybyło nowe miejsce - Zwardoń Ski.

 

Stacja Narciarska dysponuje pierwszą 4-osobową kanapą w Beskidzie Żywieckim. Doskonałe warunki śniegowe zapewni 6,5 miliona litrów wody, zgromadzonych w zbiorniku na szczycie Małego Rachowca, wraz z 9. potężnymi armatkami do naśnieżania firmy Wintertechnik i dwoma ratrakami.

 

mapa-osrodka-1

 

map-full

 

Wierzymy, że będzie to najlepiej naśnieżany stok w Polsce, czynny aż do 31.03.2015 codziennie w godzinach 9:00 - 21:00, z przerwą techniczną między 16:00 a 16:30. Dzięki niej nasze dwa ratraki przygotują dla Was stok na jazdę nocną.

 

Główna trasa ma około 900 metrów - i jest w pełni oświetlona. Wysokiej jakości lampy zapewniają warunki wystarczające do rozgrywania zawodów nawet późną nocą.

 

Stacja gwarantuje całe niezbędne zaplecze - dobrze wyposażoną wypożyczalnię, kompetentnych instruktorów i przedszkole narciarskie wraz z "baby-litfem" - małym wyciągiem dla najmłodszych oraz Śnieżny Raj dla dzieci. Na stoku i w okolicznych karczmach można się także nacieszyć pysznymi lokalnymi specjałami. A dla tych, którzy lubią pozostawać w kontakcie z różnymi zakątkami świata, zadbano o strefę bezpłatnego internetu bezprzewodowego.

 

Do Zwardoń Ski dojechać można drogą ekspresową S69 (duży, darmowy parking) lub pociągiem (dolna stacja znajduje się 200 m od dworca) - bezpośrednie połączenia kolejowe z Żywcem, Bielskiem, Katowicami a nawet Częstochową czy Żyliną.

 

Zapraszamy na stok i na profil ZwardońSki na Facebook'u.